Bir ay aralıklarla iki kez farklı hastanelerde b-hcg testi yaptırdım ilki 0.1 çıktı ikinci 3.2 iki testte adetimin son günlerinde yapıldı.?

Bir ay aralıklarla iki kez farklı hastanelerde b-hcg testi yaptırdım ilki 0.1 çıktı ikinci 3.2 iki testte adetimin son günlerinde yapıldı. bu farklılığın sebebi nedir ?

Tahlil.com Cevabı : İki sonuc ta negatif gebelik durumu yok.