Bir ay önce yumurtlama tarihimde korunmasız ilişki yaşadım

ir ay önce yumurtlama tarihimde korunmasız ilişki yaşadım bu ay adetime 1 hafta kala 2 saat süren akışkan ve koyu kanamam oldu ve kesildi 8 gün sonra idrar testi yaptım evde negatif çıktı. dünden beri idrardan snra vajinamdan kan geliyor kesiliyor snra.adet olmadım.bu nedir?hamilelikle ilgilimidir?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini tekrarlamanızı öneririz..