Bir aydan fazla sol göğsüme bir ağrı giriyor.Kalbimde. Sorun olabilir mi ?

Bir aydan fazla sol göğsüme bir ağrı giriyor nefes alırken. Sırtımın sol tarafına doğru ağrı yayılıyor. Sabahları uyandığımda. Kalp mi bilemiyorum Sıkıyor gibi olyor derin nefes alınca. Ağrı geçiyor. Kalbimde. Sorun olabilir mi ?Henüz 30 yaşında

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir kardiyoloji doktoruna muayene olmalısınız.EKG, EKO gibi tahlillere gerek olabilir.