Bir durum varsa yaptırdığım normal testlerden anlaşılabilme ihtimali var mıdır? Yoksa özel bir test mi yaptırmalıyım?

Merhaba, bugün bir rahatsızlığım nedeniyle kan ve idrar testi yaptırdım. Ancak an itibariyle gebelikten şüpheleniyorum. Böyle bir durum varsa yaptırdığım normal testlerden anlaşılabilme ihtimali var mıdır? Yoksa özel bir test mi yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşup oluşmadığını anlamanız için ilgili tahlilleri yaptırmış olmanız gerekir.