Bir erkek boşaldıktan sonra idrarını yaparsa ve pen*sini hiç yıkamayıp silmezse pen*sinde canlı spermler kalır mı?

ir erkek boşaldıktan sonra idrarını yaparsa ve pen*sini hiç yıkamayıp silmezse pen*sinde canlı spermler kalır mı? kalırsa pen*s vajinaya girdiğinde (çok derine değil) kızda hamilelik riski varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..