Bır hafta once hormon testı yaptırdım sonuclarım

merhaba bır hafta once hormon testı yaptırdım sonuclarım 1- Serbest T4 sonuc=0,85 bırım=ng/dl referans aralıgı= MİN=0,58 MAX=1,64 2 TSH sonuc=1,7 Bırım=mlU/L MİN= 0,5 MAX=5,6 BILGILERINIZ ICIN SIMDIDEN TESSEKKUR EDERIM.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız referans aralıklar içinde çıkmış. Herhangi bir problem yok.