Bır hata suren adetım 4 gun durdu ve sonra lekenme oldu

ı hata suren adetım 4 gun durdu ve sonra lekenme oldu kasıklarım hala daha sert ve agrıyo belımde mıde bulnatsı var ıdrarada cıkıyorum cok olmasada test yaptm dun yanıı adetım bıttıktn hemen snra negatıf ama ben suphelenıyorum normal olmadgını dusunuyorum sızce bııraz gectıkten sonra yıne yapsammı

Tahlil.com Cevabı : yapabilirsiniz ve yine negatif çıkarsa hormonal bir problem olabilir, kadın hastalalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..