Merhaba en son adet gunum 23 nısandı. henuz olmadım ıdrar testınde cıkmadı kanda cıkmadı

merhaba en son adet gunum 23 nısandı. henuz olmadım ıdrar testınde cıkmadı kanda cıkmadı gebelık.kan ölcumum < 2.0 dı. gebelık avr mıdır ne yapmalıyım ? 30.05.2014 hafıftan kanama oldu .tesekkur ederım sımdıden

Tahlil.com Cevabı : Eğer kanamanız normalden az olur veya devam etmez ise 2-3 gün sonra testi tekrarlayın..