Bir süre önce yaptırmıştım her şey gayet normal dendi ama baş Ağrısından ölüyorum ?

Bir süre önce yaptırmıştım her şey gayet normal dendi ama baş Ağrısından ölüyorum gözlerime vuruyor dayanamıyorum..madem herşey temiz nedir sorun..şu sonuçlara Bi de siz baksanız?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı sitemize uygun şekilde yönlendirirseniz en kısa sürede yorumlanacaktır.