Biyokimya tahlil sonuçlarıimin normal aralıkta olmayanları soyledir, lütfen yorumlarmisiniz.

 Biyokimya tahlil sonuçlarıimin normal aralıkta olmayanları soyledir, lütfen yorumlarmisiniz.Kolestrol degerlerim yüksekmi? Yaş 40; Erkek Glikoz 100 (70-100) Kolesterol 252 (0-199) Ldl 186 (0-149) Hdl 40 (40-60) Total Bilirubin 1.4 (0.2-1.2) Ck-mb 25 (0-24) %Hba1c 5.6 (4-6) Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Evet kan yağlarınız biraz yüksek ancak önemli bir yükseklik değildir,Kan şekeriniz ve Hgb A1c değeriniz üst sınırdadır, ailenizde şeker hastalığı var ise veya kilonuz yüksek ise endokrinoloji tarafından değerlendirilmeniz doğru olacaktır..