Biyokimya Tetkikleri sonuçlarını olduğu gibi yazıyorum ..hocam cevabınızı bekliyorum - (HGB) Sonuç normalden düşük 10,2 - (HCT) ?

Biyokimya Tetkikleri sonuçlarını olduğu gibi yazıyorum ..hocam cevabınızı bekliyorum - (HGB) Sonuç normalden düşük 10,2 - (HCT) Sonuç normalden düşük 34,6 (MCH) Sonuç normalden düşük 23,9 (MCHC) Sonuç normalden düşük 29,5 (ESR) Sonuç normalden yüksek 30 Eritrosit Sonuç normalden yüksek 8

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız öncelikle kansızlık yani anemi olasılığını akla getiriyor.Ancak eritrosit yüksekliği çok anlamlı değil bu sonuçlarla beraber, tüm kan sayımı sonuçları ile birlikte bir hematoloji veya dahiliye uzmanına başvurabilirsiniz.