Biz 24 haziranda arkadan surtunerek korumasiz iliskiye girdik. 15 haziran son adet tarihum ve ben 25 gunde bir adet olurum ?

Biz 24 haziranda arkadan surtunerek korumasiz iliskiye girdik. 15 haziran son adet tarihum ve ben 25 gunde bir adet olurum 5 gun surer. Iliskiye girdigimizden bu yana surekli hamile kaldim mi diye cok stres yaptim. 9 temmuzda adetim geldi. Fakat 2 gun surdu toplam 4 ped degistirdim. Hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebe değilsin.