Biz aşılama yöntemi uygulamıştık.Görüşleriniz ve önerileriniz nedir?

Merhabalar 07.05.2014 tarihli Beta HCG sonuçları : 24,89 (Test Tekrar edildi) 09.05.2014 tarihli Beta HCG sonuçları : 82,31 (Pozitif) Sonuçlar çıktı sizce durum nasıl. Adet günün bugün yani 09.05.2014 tarihiydi. Biz aşılama yöntemi uygulamıştık.Görüşleriniz ve önerileriniz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik olasılığı yüksek beta HCG'nin izlenmesi uygundur..