İlk beta hcg testim 53,71 ikincisi 133,1 üçüncüsü 183,5 en son adet tarihim 1 nisan bu değerler normalmi teşekkürler

merhaba benim sorum şu ilk beta hcg testim 53,71 ikincisi 133,1 üçüncüsü 183,5 en son adet tarihim 1 nisan bu değerler normalmi teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 3. testiniz biraz düşük ancak testlerin arasında 2- 3 gün olması gereklidir..takip etmenizi öneririz..