Biz bir iliskiye girdik erkek arkadasmla arakadan bosalmadi ?

Biz bir iliskiye girdik erkek arkadasmla arakadan bosalmadi ama zevk sulari akmis olma ihtimali var die 1 hafta snra test yaptim kan testi ve idrar testi Yaptim 2 side Pozitif 3 subata adet gordum 9 subata biti adetime.dha var ama hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilşkide boşalma olmadan zevk suyu ile hamile kalma şansı yok denilebilir, ancak gebelik testleriniz pozitif ise ilişkiye nereden girdiğinizi yeniden düşünmeniz gerekir.. Testlerinizi tekrarmanızı öneririz..