Hocam merhba, nişanlmla bir hafta önce korunmasz sürtünerk ilişkimz oldu?

Hocam merhba, nişanlmla bir hafta önce korunmasz sürtünerk ilişkimz oldu. Kuyruk sokumuma doğru boşaldı, vajinaya varmadan sildk sanırm. 30, 45 dakika sonrasnda kan geldi, adet olma zamanmdı. Adet oldm. Bugün bitti ama yumurtalık taraflarıma sancı ağrı giriyor. Test yapmadm. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal adet kanaması olduğun için hamilelik durumun yok. Yumurtalığında ki ağrı devam ederse bir doktora görünmende fayda var. Kadınsal bir rahatsızlığın habercisi olabilir.