Biz nisanlimla geri cekilme yontemi ile iliskiye girdik

Merhabalar. Biz nisanlimla geri cekilme yontemi ile iliskiye girdik ardindan 5 gun snra gunumde adet oldum 28 gun snra tekrr gunumde adet oldum 6 gun surdu 28 gun snra tekrr ayni periyodum tekrarladi ancak 4 gun surdu ve cok duzensiz majezik kullandim ondan olabilir mi idrar gebelik testi negtf ckti

Tahlil.com Cevabı : Adet süreleri çeştli nedenlerle farklı olabilir. En sık olarak hormonal değişiklikler ve stres etkiler. Devam ederse kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz..