İlişki sonrasında adet oluyorum. Hamile olabilir miyim?

 Sürtünme yoluyla birlikte olduk ekimin başında adetim bittikten hemen sonra oldu sonraki ay 5-6 günlük bir gecikmeden sonra adet oldum fakat karnımda ve göğüslerimde şişlik hissediyorum şimdi de adet oluyorum evde gebelik testi yapsam bu durumda yanlış çıkar mı? hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında gecikmeli de olsa düzenli adet görmüşsünüz. Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz. Ancak yapacağınız testler size daha net bilgiler verecektir.