Boğazım ağrıyor.Sizce sebebi nedir?

Ben 17 yaşındayım.Dün ateşlendim.Şuan da ateşim yok ama boğazım ağrıyor.Ben normalin de oldukça düzenli adet olurdum.Ama bu gün erken adet gördüm ve en son ocak sonlarında adet oldum.Korkuyorum daha önce böyle bir şey olmadı.Sizce nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Boğaz ağrınız ile adet arasında bir bağlantı yok.Bogaz şikayetleriniz devam eder ise bir KBB doktoruna başvurabilirsiniz.