Boşaldıktan sonra sürtünerek ilişki yaşadık. Hamile olma ihtimali var mı?

 Kız arkadasıma bosaldıktan sonra surtundum. henuz bakıre hamıle kalma olasılıgı nedır? hıssettıgı belırtıler agrılar pisikolejık olabılır mı?

Tahlil.com Cevabı : Sperm veya zevk suyu vajinaya  temas ettiyse hamilelik ihtimali doğar. Yapılması gereken adet gecikmesi olursa 1 haftadan fazla, gebelik testi yaptırmak. Test sonuçları size daha net bilgiler verecektir.