İlişki yaşadık. Adetime de daha var. Hamile miyim?

Meraba hocam ben erkek arkadasimla ustumuzde gundelik kiyafetlerimiz varken surtunme yoluyla iliskiye girdim ama benim regl olmama 10 gun var ama ben hamile olup olmadigimi bilmiyorum

Tahlil.com Cevabı :  Bu durumda yapmanız gereken adet gününüzü beklemek. Eğer 1 haftadan fazla bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmak. Daha net bilgileri aşağıda bulacaksınız. https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957