Boşalma gerçekleşmedi ancak zevk suyu banyo suları ile vajina bölgesine gitmiş olabilir mi?

İyi günler. Sevgilimle banyoda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Yumurtlama günündeymiş. İkimiz de çıplaktık ,vajinasına hiç sürtünme olmadı, göbeğine ve anüsüne sürtünme oldu.Bir de anüs kısmını biraz zorladım. Boşalma gerçekleşmedi ancak zevk suyu banyo suları ile vajina bölgesine gitmiş olabilir. Bu durumda hamile kalma riski var mıdır , zevk suyu banyo sularıyla beraber vajinasına girmiş olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan gebelik ihtimali çok düşüktür.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.