Sürtünme yoluyla iliskiye girmistim bakireyim bosalmadı sevgilim ama zevk suyu vajinama gelmis olabilirdi adetim 12 gün gecikmisti dün adet söktürücü bitki çayl

Sürtünme yoluyla iliskiye girmistim bakireyim bosalmadı sevgilim ama zevk suyu vajinama gelmis olabilirdi adetim 12 gün gecikmisti dün adet söktürücü bitki çaylarıyla bugun çok az kan geldi hala hamile olma şansım var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalmak mümkün değildir. Adet gecikmeniz için kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.