Boşalma olmadı. Gene de hamile olabilir miyim?

 Belki sacma gelicek ama icime kurt dustu sevgilimle daha yeni cikiyoruz cinsel iliskkye girmedik ikimizinde ustunde kiyafet vardi ve surtunme oldu kiyafetli ama ikimizdede bosalma olmadi ama bende o su vardi yani bosalmadi ama bende islaktim neyse sonra bitti kasiklarim agriyor regl olmama 5 gn var

Tahlil.com Cevabı : Eğer sorun ağrıların sebebi hamilelik olabilir mi diyorsan böyle bir ihtimal anlattığın ilişki şeklinde görünmüyor. Adet tarihin geldiğinde eğer adet olmaz ve 1 hafta gecikirse o zaman sebep arayabiliriz.