İç çamaşırına boşalma olursa hamile kalınır mı?

 Affınıza sığınarak son bir soru daha soracağım.iç çamaşırlarla sürtünme oldukta iç çamaşıra boşalınırsa yani baksır ve kilot. hamilelik ihtimali var mı peki?bir daha özür dilerim pek kafaya takmıyorum ama endişe işte.tekrardan özür dilerim şimdiden cevabınız için teşekkürler iyi günler.

Tahlil.com Cevabı : İç çamaşırı üzerinden spermlerin o engeli geçip vajinaya ulaşması pek de mümkün değil. Ancak ıslaklığın yoğunluğuna bağlı olarak az da olsa hamilelik ihtimali doğabilir. Bu ilişkide hamilelikten kesin korunulmak isteniyorsa boşalma sırasında vajina bölgesine temas olmamasına dikkat edilmelidir.