Boşalma olmamasına rağmen hamile kalmak mümkün mü?

Merhaba, Erkek arkadaşımla hiçbir çamaşır yada benzeri engel olmadan ve korunmadan sürtünerek ilişki yaşadık. Yaklaşık olarak 15-20dk sürdüve ben bu süre içinde orgazm oldum fakat o boşalmadı. İçime girmemesine rağmen sürtünme sırasında ıslaklıktan sperm bulaşması olasılığı bizi korkutuyor.mümkün mü

Tahlil.com Cevabı : Evet bu mümkün. Ancak boşalmalı ilişkilere nazaran çok daha düşük bir ihtimal. Tavsiyemiz adetiniz 1 haftadan fazla gecikirse gebelik testi yaptırmanız. Testin sonuçları daha net bilgiler verecektir.