Boşalmayı sırtıma yaptı ve sildi.Adet günüm geçikti ve hamilelikten şüphelendim

 En son adetimi 9 aralık oldum.2 ocakta da erkek arkadaşımla ilişki yaşadık ama vajinama değmedi sadece arkadan oldu.Boşalmayı sırtıma yaptı ve sildi.Adet günüm geçikti ve hamilelikten şüphelendim ve bugün evde yapılan testlerden yaptım negatif çıktı.Sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun.Hamilelik ihtimali yok.Merak etmeyin