Boynumda 13 mm lenf nodu görülmektedir. Rahatsızlığım ne olabilir

MCV [L] 80,7 RDW [H] 16,9 EOS% [H] 4,9 CRP 3,45 Sedim 60 dk. [H] 34 ve boynumda 13 mm lenf nodu görülmektedir. Rahatsızlığım ne olabilir. Değerlerimi yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Tetkiklerinizde ciddi bir problem görünmüyor, ultrasonografik olarak değerlendirilmeniz ve tüm vücut lenf nodlarının muayene edilmesi gereklidir..