Annem romatizma hastası. ilaç kullanıyor fakat bir türlü değerleri düşmüyor.

Annem romatizma hastası. ilaç kullanıyor fakat bir türlü değerleri düşmüyor. İlaç kullandığı halde düşmemesi normalmidir yorumlarsanız sevinirim. MCHC 31.9 MPV 7.0 NEU% 78.77 LYM% 13.01 SEDİMANTASYON 62 CRP 29.2

Tahlil.com Cevabı : Romatizma hastalığının tanısını bilemediğimizden yorum yapmamız çok zor, ancak romatoloji kontrolünde olması gereklidir, kronik hastalıklarda değerlerden ziyade kişinin klinik bulguları önemlidir.