Bozulmuş gebelıkte rahım ıcı temızlendıkten sonra ıkı uc gun kanama olması normalmidir?

Bozulmuş gebelıkte rahım ıcı temızlendıkten sonra ıkı uc gun kanama olması normalmidir.tesekkur ederım..

Tahlil.com Cevabı : Küretaj yapılmış anlaşılan, bundan sonra bir süre az da olsa kanama olabilir.Yine de en doğru bilgiyi tıbbi müdahale yapan doktor verecektir.