Brucella IgG H 12.24 < 9 REF.DEОž. NEGATİF <9 , POZİTİF >11 Unite T Brucella IgM 4.04 < 9 REF.DEОž. NEGATİF <9 ?

Brucella IgG H 12.24 < 9 REF.DEОž. NEGATİF <9 , POZİTİF >11 Unite T Brucella IgM 4.04 < 9 REF.DEОž. NEGATİF <9 , POZİTİF >11 Unite Hocam sonucumu yorumlayabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, önceden geçirilmiş Brucella enfeksiyonu bulgusu var,normal olarak değerlendirebiliriz.