Bu ay adet olacağım gün ve ertesi gün kahverengi akıntım oldu ve bitti daha sonra ise kanamam gerçekleşmedi ?

u ay adet olacağım gün ve ertesi gün kahverengi akıntım oldu ve bitti daha sonra ise kanamam gerçekleşmedi üzerinden bir hafta geçti kanda gebelik testi yaptırdım referans aralığı <5.83 yazıyor beta hcg değerim ise <0.1 çıktı hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hayır