Bu ay içinde 2 kez tahlil yaptırdım ürik asit değerim 0 çıktı acaba nedeni ne olabilir bir sorun mu var ?

 Merhaba bu ay içinde 2 kez tahlil yaptırdım ürik asit değerim 0 çıktı acaba nedeni ne olabilir bir sorun mu var acaba? cevabınız için teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Ürik asit değeri pek O çıkmaz, ama yüksekliği önemlidir esas olarak. Test bir daha tekrarlanabilir, bir dahiliye uzmanına danışın.