Bu ayin 12sinde adet olmam gerekiyodu yine adet gormedim ,goguslerim hassas,gazimda var cok ve karnim cok şiş.

esimle 3aydir korunmuyorz.15 ve 16.06da adetim 2gun cok az geldi normalde 5gun surer,temmuzda hic adet gormedim idrar testi negativ.bu ayin 12sinde adet olmam gerekiyodu yine adet gormedim ,goguslerim hassas,gazimda var cok ve karnim cok şiş. kist olabilir mi acaba? yada hamilelik? neyim var sizce

Tahlil.com Cevabı : Muayene olmadan ve testler yapılmadan bunu söylemek imkansızdır..