İlişki sonrası ertesi gün hapı kullandım.gecikme ondan kaynaklanabilir mi,göğüslerimdeki hassaslık da var.

 Geçen ayın 19unda regl oldum,eşimle dışarı boşalma yoluyla korunuyoruz. 15-16 ağustos tarihlerinde regl olmam gerekiyordu ama gecikti.ayın 16sında da ilişki sonrası ertesi gün hapı kullandım.gecikme ondan kaynaklanabilir mi,göğüslerimdeki hassaslık da var.bugün test yapsam net sonuç alabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.