Bu belirtiler bir cinsel hastalıkla ilgisi varmı yokmu yada pisikolojik mi?

 Sorumu yanıtldıgınız için teşşekkür ederim hiv belirtilerine  baktım kas ve eklem ağrısı geçiyor benim belimden sırtıma dogru arım var bide kol kaslarım ağırıyor cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunum var sizden ricam bu belirtiler bir cinsel hastalıkla ilgisi var mı yok mu yada pisikolojik mi?

Tahlil.com Cevabı : Anlaşılan size önceden yazdığımız yazıları okumamışsınız veya gerçekten psikolojiniz bozulmuş.İlk fırsatta HIV korkunuzu yenmek üzere psikiatrik destek almalısınız.Bir psikiatri uzmanına başvurun.