hamilelige dair belirtilerimde var ve kasıgımda ağrı var,hcg neden duser?

Meraba bende polikistik over var adetlerim duzensiz son adet tarihim 29 agustostu. 4 gun önce kanda bhcg yaptirdigimda sonuc 1.20 çıkmıştı fakat dün yaptırdığım hcg de 0.5 çıktı.hamilelige dair belirtilerimde var ve kasıgımda ağrı var,hcg neden duser

Tahlil.com Cevabı : Betahcg değerinizde çok bir oynama yok aslında. Hamile olmadığınızdan dolayı bu değerin düşük olması çok normal. Adet düzensizliğiniz için kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda olucaktır.