Bu değerlerle normal yolla gebelik gerçekleşir mi

 Bu değerlerle normal yolla gebelik gerçekleşir mi Sperm konsantra: 45.5 Total motilite:73 Hızlı hareketli:- Yavaş hareketli:62 Yerinde hareketli:11 Hareketsiz:27 Sperm Morf normal :2 Baş anomali:74 boyun anom:21 Kuyruk anom:3 Tpmss:26.9 mly Sperm konst. 9.2 Total motilite 67 Hızlı harkt 2 Yavaş 63

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuzu değerlendirmeye aldık.Tahlil sonucunuzu değerlendirdiğimizde normal şekilli spermlerin yüzdesinin düşük olduğu gözleniyor.Bu sonuç ise, sperm tahlilinde  istenen bir durum değildir.Bu durumun araştırılması ve tedavi planlanması için üroloji bölümüne başvurmalısınız.