Bu normal bir gebeliğe işaret midir?

iyigünler benime 5 gün önce yaptırdığım kan testinde beta hcg değerim 387.7 çıktı bugün yaptırdığım kapsamlı testte ise ; dil beta hcg değerim :1944.4 çıktı ..beta hcg değerim ise 1000 ve TSH3-UL :3.857 çıktı..bu normal bir gebeliğe işaretmidir.değerlerim normalmidir bilgi verirseniz.çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG yüksekliği gebelik ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir, ancak normal bir gebelik olup olmadığının söylenebilmesi için doktor tarafından muayene ve ultrasonografik incelemenin yapılması gereklidir..

d*********** :

Beta hcg oranı 146.9 çıktı 4 gün reglim gecikti hamilemiyim bu durumda ve kac günlüО· en son regl tarihim 31 aralık 2013

Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.