Bu sonuca gore hamileyim diyebilirmiyim

Bhcg sonucum 613 ama doktor normal bir hamilelik olmayabilir dedi. Adetim 30 ocak itibariyle 32.gundeyim adet olmadim ne gibi bir anormallik soz konusu olabilir. Bu sonuca gore hamileyim diyebilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz kadar ultrasonografik incelemede kesenin ve bebeğin görülmesi de önemlidir..