Bu sonuçlar neyi ifade ediyor? hangi doktora gitmeliyim?

merhaba - bu sonuçlar neyi ifade ediyor? hangi doktora gitmeliyim? TSH (Tiroid Stimulan Hormon)     1,76    uIU/mL    0,35 - 4,94                                                 Anti-TPO (Tiroid Peroksidaz Antikoru)    *511,99    IU/mL    0 - 5,61                                  Anti-Tg (Tiroglobulin Antikoru)    *5    IU/mL    0 - 4,11

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına muayene olmalısınız. Anti TPO ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/anti-tpo-ve-anti-tiroglobulin-antikoru-testleri-nedir