Bu sperm değerleriyle hamile kalabilir miyim?

esimin sperm degerleri: spermogram: B MİKTAR: 2 PH: 7.8 LİKEFİKASYON SÜRESİ:30 VİSİKOZİTE: NORMAL GÖRÜNÜM:gri-opak hareketli sperm yuzdesi: 70 hızlı ileri hareketli: 20 yavas ileri hareketli: 30 yerinde hareketli: 20 hareketsiz : 30 sperm sayısı : 130 milyon bu değerlerle hamile kalabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz sperm tahlil sonuçlarında sorun görülmüyor