Eşimin sperm değerlerini yazdım bu değerlerle doğal yoldan hamile kalmam mümkün mü?

Eşimin sperm değerlerini yazdım bu değerlerle doğal yoldan hamile kalmam mümkün mü? Semen Analizi MAKROSKOPİ Sıvılaşma süresi 30 dakika < 60 dakika Görünüm sarı-opak gri-opak Hacim 5.2 mL ≥ 1.5 mL pH 7.7 > 7.2 MİKROSKOPİ Sperm sayısı 10.9 mil/mL ≥ 15 mil/mL Total sperm sayısı 56.68 mil/ejakulat ≥ 39 mil/ejakulat Lökosit Sayısı <3700/mL < 1 mil/mL Aglütinasyon negatif negatif Vitalite %57 canlı > % 58 canlı Total hareketlilik % 54 > % 40 İleri hareketli % 51 % 32 Yerinde hareketli % 3 Hareketsiz % 46 MORFOLOJİ (Kruger kriteri) Normal % 3 ≥ % 4 Baş anomalisi % 73 Boyun-orta parça a. % 16 Kuyruk anomalisi % 7 Sitoplazmik damlacık % 1 Kaynak : WHO 2010 Semen analysis, Cambridge Univ. Press Fruktoz 211 mg/dL 1

Tahlil.com Cevabı : Normal morfoloji yüzdesi dışında sonuçlarınızda bir problem görülmüyor.