Bu testlerle cinsel ilişkiye girdiğim anlaşılır mı?

 Bu testlerle cinsel ilişkiye girdiğim anlaşılır mı? idrar tahlili sonuçlarım, kimyasal analiz:Renk: sarı, Glukoz:negatif,Protein:eser, Keton:negatif, Bilirubin :negatif, Ph: asit, Ürobilinojen:normal,Nitrit:negatif, Tortu: yok. Mikroskopik Analiz:Eritrosit:1-2 Lökosit:4-5,Epitel:20-22,Bakteri bol

Tahlil.com Cevabı : Bu testlere bakarak cinsel ilişkide bulunup bulunulmadığı anlaşılmaz.