Lökosit Kümesi:44 Yassı Epitel:11 Genel Kristal:41 Lokosit:2090

idrar tahlili kötü ve uzmana gidin diye söylendi Yaş:59 Bayan: İdrarda yanma ve kanama (N:Normal) Bilirubin - Bilinojen:N Keton:- Protein:+2 Nitrit:- Glukoz:N PH:5.5 Dansite:1.018 Renk:Açık Kırmızı Berraklık:Çok Bulanık Eritrosit:1323 Lökosit Kümesi:44 Yassı Epitel:11 Genel Kristal:41 Lokosit:2090

Tahlil.com Cevabı : Evet idrar yolu enfeksiyonu görülüyor, idrar kültürü yaptırıp, tedavi almalısınız..