Bu üstüne görme dediğimiz olay kaç saat ve ya kaç gün sürer? Adet kanaması gibi 5-6 gün sürer mi yoksa sadece 1-2 gün leke bırakıp biter mi?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme kadınlar tarafından çok sık merak edilen ama çoğunlukla da iyi bilinmeyen bir konudur.Öncelikle şunu belirtelim, üstüne görme  bir vajinal kanamadır.Yerleşme kanaması olarak da bilinir. Gebe olan kadınlarda görülür.Sıklıkla adet kanaması ile  de karıştırıldığından oldukça merak edilmektedirAdet kanamasını hamile olmayan kadınlar görürken üstüne görme olarak da bilinen yerleşme kanamasını gebe olan kadınlar görür,Aşağıdaki yazımızda üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkları öğrenebilirsiniz.Ayrıca üstüne görmenin ne olduğu ve nasıl bir kanama olduğuna dair de detaylı bilgi alabilirsiniz.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

d************** :

İyi günler sürtünme sonrası 3 ay adet oldum her hangi bir sıkıntı olmadı.Son adetim de bittikten sonra kahverengi akıntılar geldi 2 gün internette üstüne görme diye yazılar okudum psikolojim bozuldu 3 ay üstüne görmek olur mu ? bir sıkıntı olur mu ?

Cevap:

İlişki sonrasında bir çok kez adet olunması gebeliğin olmadığını gösterir.Üstüne görme kanaması normal adet kanaması gibi düzenli bir şekilde ve defalarca tekrarlamaz.Bu kanama çok daha farklı ve kısa süreli olur.Ayrıca normal adet kanaması sonrasında gelen kahverengi akıntı her kadında görülen bir şey.Ayrıntılı bilgi için tıklayın:http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.