Bugün idrar yollarda ağrı ,tuvaleti cıkınca yanma sürekli tuvalete gitme isteği üzerine hastaneye gittim?

Bugün idrar yollarda ağrı ,tuvaleti cıkınca yanma  sürekli tuvalete gitme isteği üzerine hastaneye gittim. İdrar tahlili verdi doktor sonuçlarım şöyle;  Mik.Lökosit 155  Mik.eritrosit 69 normal değerlerden baya bir yüksek sonuçlar. Doktorum enfeksiyon kapmissin dedi ve bana BUSCOPAN,URODAY ve CİPRO adinda ilac verip beni yolladı. Başımı agrıtıcak bir nedeni var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Tedavinizi almanızı öneririz, tedavi sonucunda da kontrol ettirmenizi öneririz..