Merhaba idrar tahlilimde glukoz negatif yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Merhaba idrar tahlilimde glukoz negatif eritrosit negatif urobilinojen normal lökosit negatif bilirubin negatif ph 6,0 keton negatif protein negatif dansite 1030 nitrit negatif olarak çıktı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir..