Bugun kanamam basladı. sımdı hamıleyım?

nisan ayında bir düşük yaptım 8 haftalık bir bebekti. kürtaj olmadım sonra butun kan testlerım vajınal muaynem ve patoloji sonucum temiz cıktı ve tekrar bebek sahıbı olmak için folik asite başladım. dun kan testınde beta hcg 13.7 cıktı ve bugun kanamam basladı. sımdı hamıleyım?

Tahlil.com Cevabı : Kanamanız normal adet kanaması şeklinde ise hamilelikten söz edilemez, izlenmesi gereklidir..