Bugün ki wbc değeri 2,9 6 ay önceki wbc değeri 5,51 ve 11 ay önceki wbc değeri de 3,76 ne gibi soruna işaret etmekte?

Hocam bugün ki wbc değeri 2,9  6 ay önceki wbc değeri 5,51 ve 11 ay önceki wbc değeri de 3,76 ne gibi soruna işaret etmekte ve başka hangi tahlilleri yaptırmalıyım

Tahlil.com Cevabı : WBC için 2,9 oldukça düşük bir değer.Bir hematoloji uzmanına danışmanızda yarar var.Periferik yayma testi de fikir verecektir